پلتفرم مدیریت ساختمان ملکبا

مدیریت ساختمان را به سادگی و رایگان توسط اپلیکیشن ملکبا انجام دهید

امکانات پلتفرم ملکبا

در ادامه به خلاصه‌ای از توضیح امکانات پلتفرم پرداخته شده است.
جهت مطالعه بیشتر میتوانید از لینک آموزش هر مورد استفاده کنید.

Turnover Management Features

مدیریت هزینه

مدیر میتواند تمام هزینه‌ها را به تفکیک همراه با عنوان، تاریخ، مبلغ، توضیحات و تصویر برای ساختمان ثبت کند. همچنین امکان مشاهده تمام هزینه‌ها با جزئیات برای تمامی ساکنین ساختمان فراهم شده است.

. آموزش نحوه تقسیم هزینه بین ساکنین .

مدیریت درآمد

مدیر میتواند درآمدهای حاصل را به تفکیک همراه با عنوان، تاریخ، مبلغ، توضیحات و تصویر برای ساختمان ثبت کند. همچنین امکان مشاهده تمام درآمدها با جزئیات برای تمامی ساکنین ساختمان فراهم شده است. درآمدها میتواند اجاره سالن آمفی تئاتر، اجاره استخر، اجاره پارکنیگ و … باشد.

. مطالعه روش های درآمدزایی از ساختمان .

مدیریت جریمه و دیرکرد

مدیر میتواند با توجه به قوانین تعریف شده در مواردی نظیر دیرکرد شارژ ساختمان و یا تسویه حساب و همچنین آسیب رساندن به مشاعات و ... برای ساکنین جریمه تعریف کند.

. مطالعه بیشتر «تاثیر مثبت تعریف جریمه» .

مدیریت بدهی

مدیر میتواند برای هرکدام از ساکنین بدهی به صندوق ساختمان اختصاص دهد. این بدهی در گزارشات مالی صندوق قابل مشاهده خواهد بود و امکان تسویه حساب بدهی به صورت نقدی فراهم شده است.

. مطالعه بیشتر «نحوه تسویه حساب» .

مدیریت شارژ

امکان مدیریت شارژ به صورت ثابت و محاسبه‌ای بر مبنای تعداد نفرات ساکن واحد و یا متراژ و ... برای هر واحد به صورت مجزا فراهم شده است. شارژ ساکنین میتواند به صورت ماهیانه به بدهی ساکنین اضافه شود.

. مطالعه بیشتر «نحوه تعریف شارژ محسابه‌ای» .

گزارشات و بیلان

تمامی ساکنین میتوانند گزارش کامل از صورت حساب دوره ای ساختمان را مشاهده کنند. همچنین امکان فیلتر کردن دوره‌های مختلف و گرفتن خروجی چاپی فراهم شده است.

.«ارائه پیشنهاد برای بهبود گزارشات» .

گردش مالی صندوق

تمامی ساکنین ساختمان میتوانند در لحظه تمام گردش مالی صندوق‌ها را به تفکیک با جزئیات کامل مشاهده کنند. همچنین امکان دسترسی به جزئیات گذشته هم برای همه فراهم شده است.

. مطالعه بیشتر «شفافیت دلیل اعتماد ساکنین است» .

مدیریت صندوق ها

مدیر میتواند به منظور مدیریت بهتر گردش مالی ساختمان صندوق‌های مختلفی با موجودی اولیه متفاوت ایجاد کند و هزینه و درآمد ساختمان را به هرکدام از صندوق ها اختصاص دهد.

. مطالعه بیشتر «نحوه مدیریت صندوق‌ها» .

امکان تعریف قوانین ساختمان

مدیر میتواند قوانینی برای ساختمان تعریف کند و ساکنین موظف به مطالعه و پذیرش قوانین میباشند تا با بی‌توجهی ساکنین جریمه‌ای به آنها اختصاص داده شود.

. مطالعه بیشتر «کاربرد حقوقی قوانین ساختمان» .

مدیریت ساکنین

مدیر میتواند اطلاعات ساکنین ساختمان را در صورت جابجایی ساکنین ویرایش کند. اطلاعات هر واحد را به تفکیک ببیند و بدهی و شارژ هر واحد را به صورت تفکیک شده بررسی کند.

. مطالعه بیشتر «نحوه دعوت ساکنین» .

امکان تغییر مدیر

در صورتی که مدیر قصد جابجایی محل سکونت و یا به هردلیل دیگری قصد استعفا از سمت خود را داشته باشد میتواند دسترسی خود را به کاربری دیگر اعطا کند تا مشکلی در سیستم حسابداری و مدیریت ایجاد نشود.

. مطالعه بیشتر «نحوه اعطای سمت مدیر» .

امکان استفاده برای ساختمان و کوچه

مدیر این امکان را دارد که با انتخاب گزینه مربوطه از امکانات مشخص برای نوع ساختمان یا کوچه استفاده کند. این امکان برای مدیریت ساکنین کوچه‌های ویلایی نشین فراهم شده است.

. مطالعه بیشتر «مطالعه تفاوت امکانات» .

استفاده برای تعداد نامحدود واحد

پلتفرم ملکبا این امکان را فراهم کرده تا مدیر بتواند هرگونه ساختمان، مجتمع مسکونی و یا کوچه‌های ویلایی نشین با هر نوع تقسیم بندی ای را به صورت نامحدود واحد ملکی مدیریت کند.

. مطالعه بیشتر «چرا استفاده رایگان» .

امکان ایجاد نظرسنجی

مدیر میتواند با ایجاد نظرسنجی به صورت چند گزینه‌ای برای گرفتن تایید ساکنین در انجام امور مختلف اقدام کند و تمامی ساکنین میتوانند نتیجه نظرسنجی را بدون ذکر اسامی مشاهده کنند.

. مطالعه بیشتر «نحوه ایجاد فرم نظرسنجی صحیح» .

استفاده در هر پلتفرم

برای استفاده از امکانات نیازی به نصب نرم افزار از روی استورهای مختلف نمیباشد. این امکان فراهم شده تا با زدن دکمه نصب درون اپلیکیشن نسخه مخصوص موبایل به طور مستقیم نصب شود.

. مطالعه بیشتر «نسخه PWA» .

امکان ارسال پیام به ساکنین

تمامی ساکنین این امکان را دارند به با سایر ساکنین به تعامل بپردازند بدون اینکه نیاز به ذخیره کردن و یا داشتن شماره تلفن همدیگر باشند. همچنین مدیر میتواند پیامی را برای تمامی ساکنین ارسال کند.

. مطالعه بیشتر «حفظ حریم خصوصی ساکنین» .

رابط کاربری آسان

ما در طراحی این پلتفرم تمام تلاش کرده‌ایم که نهایت سادگی را برای کاربران ایجاد کنیم به گونه‌ای که یک فرد ۸۰ ساله و یک کودک ۸ ساله بتوانند به راحتی از امکانات آن استفاده کنند.

. مطالعه بیشتر «گزارش کامل User Accessibility» .

ملکبا نماد تلاش، پیشرفت و اهمیت به نیاز ساکنین

تیم توسعه پلفترم ملکبا همواره در تلاش هست که با ارائه امکانات به رفع نیازهای دیده نشده در نسخه فعلی که برای ساکنین ایجاد میشود بپردازد. این امر مستلزم تعامل با کاربرانمان است، در این مورد ما را از نیازهای خود مطلع کنید.