مدیر ساختمان خود شوید

مدیریت ساختمان یکی از مشاغل پردرآمد و ساده است که مدیر با توجه به مسئولیت های که میپذیرد و فعالیت‌هایی که انجام میدهد طبق قرارداد فی ما بین مجمع ساکنین ساختمان حقوق دریافت میکند.

مدیران ساختمان

ارتباط با مجمع ساکنین و مالکین ساختمان ، بیمه کردن ساختمان که در صورت بروز مشکل بیمه خسارت را بدهد، تایین شارژ ، وصول شارژ و اجرای تصمیمات مجمع، تایین قوانین ساختمان، به اجرا رساندن قوانین ساختمان، اطلاع رسانی، پیگیری مسائل و … از وظایف مدیر است

مسیر شغلی مدیران ساختمان

اصلی‌ترین روش برای کسب درآمد بیشتر برای مدیران ساختمان اضافه کردن مسئولیت ساختمان‌های دیگر است که منجر به فعالیت ، مسئولیت و تعهدات بیشتر میشود. با اینحال امکان دریافت پاداش در پلتفرم ملکبا میسر شده

امکانات سیستم مدیریت ساختمان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

مدیریت هزینه

مدیریت ساختمان یکی از مشاغل پردرآمد و ساده است که مدیر با توجه به مسئولیت های که میپذیرد و فعالیت‌هایی که انجام میدهد طبق قرارداد فی ما بین مجمع ساکنین ساختمان حقوق دریافت میکند.

مدیریت شارژ

امکان مدیریت شارژ به صورت ثابت و محاسبه‌ای بر مبنای تعداد نفرات ساکن واحد و یا متراژ و … برای هر واحد به صورت مجزا فراهم شده است. شارژ ساکنین میتواند به صورت ماهیانه به بدهی ساکنین اضافه شود.

مدیریت درآمد

مدیر میتواند درآمدهای حاصل را به تفکیک همراه با عنوان، تاریخ، مبلغ، توضیحات و تصویر برای ساختمان ثبت کند. همچنین امکان مشاهده تمام درآمدها با جزئیات برای تمامی ساکنین ساختمان فراهم شده است. درآمدها میتواند اجاره سالن آمفی تئاتر، اجاره استخر، اجاره پارکنیگ و … باشد.

گزارشات و بیلان

مدیریت جریمه و دیرکرد

گردش مالی صندوق

مدیریت بدهی

مدیریت صندوق ها

استفاده برای ساختمان و کوچه

رابط کاربری آسان

استفاده برای تعداد نامحدود واحد

امکان تعریف قوانین ساختمان

پشتیبانی حرفه ای

امکان ایجاد نظرسنجی

مدیریت ساکنین

استفاده در هر پلتفرم

امکان تغییر مدیر

امکان ارسال پیام به ساکنین

نماینده املاک و مستغلات هستید؟

در صورتی که به شغل نمایندگی املاک آشنایی دارید، متعهد و مسئولیت پذیر هستید و آمادگی انجام فعالیت املاک به صورت تخصصی را دارید، جای شما در یک تیم حرفه ای است.