سوالات متداول

ارتباط با مجمع ساکنین و مالکین ساختمان ، بیمه کردن ساختمان که در صورت بروز مشکل بیمه خسارت را بدهد، تایین شارژ ، وصول شارژ و اجرای تصمیمات مجمع ساکنین و مالکین ساختمان ، تایین قوانین ساختمان، به اجرا رساندن قوانین ساختمان، اطلاع رسانی و پیگیری مسائل و … از وظایف مدیر است

لینک به صفحه اموزش کامل وظایف مدیرساختمان

فرصت شغلی مدیر ساختمان در ملکبا ” 

 صندوق ساختمان اندوخته اعتباری شارژ و درآمد ساختمان نزد مدیر ساختمان است .عواملی مثل دیرکرد شارژ و بدهی، درامد، هزینه و جریمه تاثیرگذار بر روی صندوق ساختمان است. مدیریت صندوق ساختمان به عهده مدیرساختمان است .

لینک به صفحه نحوه  مدیریت صندوق ساختمان (مخصوص مدیران ساختمان)

راه های ایجاد درآمد از ساختمان بسته به امکانات و خدمات که ساختمان میتواند بدهد متفاوت است برای مثال اجاره مشاعات که بهایی بابتش دریافت میشود به عنوان درامد ساختمان در صندوق ثبت میشود.

  لینک به صفحه  ایجاد درآمد برای ساختمان” 

لینک به صفحه چگونه درآمد ساختمان را افزایش دهیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

قرارداد های ساختمان بین مدیر ساختمان و مجمع ساکنین و مالکین ساختمان و واحدهای ساختمان است که با مفاد و تعهدات بین طرفین وظایف و حقوق مدیر ساختمان مشخص میشود.

تقسیم هزینه‌ها براساس اطلاع از صدمات وارده به ساختمان ، میزان خسارت وارد شده و دلایل آن توسط مدیرساختمان انجام میشود میشود. 

 ” لینک به صفحه آموزش آنلاین نحوه تقسیم هزینه به مدیران ساختمان”

پلتفرم مدیریت ساختمان ملکبا این امکان را دارد که با همکاری مدیران ساختمان و ساکنین آنها امکان بهره مندی از شرایط خاص و کسب درآمد را برای تمامی کاربرانی که با آن در تعامل هستند فراهم کند. ارائه امکاناتی نظیر اجاره مشاعات ، کارمزد نقل و انتقالات، ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای ساختمان و روش های دیگر کسب درآمد در ملکبا ممکن است. درصورت تمایل به کسب درآمد از ملکبا را دارید با تیم مشاوره رایگان ما تماس بگیرید.

” وررد به نرم افزار “

” لینک به صفحه تماس با ما “

اگر دیرکرد در پرداخت شارژ و بدهی ساکنین باعث مستهلک شدن (بیشتر شدن خسارات و بالارفتن هزینه ها) شود مثلا با گذشت 1 ماه هزینه تعمیر اسانسور افزایش یابد میزان خسارت وارده را میتوان براساس قراردادهای ساکنین با مدیرساختمان به صورت جریمه به شخص یا اشخاص مربوطه در صندوق ساختمان ثبت کرد. ساکنین لازم است به موعد مشخص قبل از وقوع اتفاق خاص از مشکلات و هزینه های پیش روی ساختمان مطلع باشند و برای پرداخت آن اقدام کنند.

 “ لینک به صفحه مقاله آموزشی نحوه ثبت جریمه در پلتفرم ملکبا “

در صورتی که فردی دقیق، متعهد و مسئولیت پذیر هستید و تمایل دارید به عنوان مدیرساختمان درآمد کسب کنید. فرصت شغلی برای مدیران ساختمان در ملکبا مهیا است. میتوانید با ثبت نام در پلتفرم و وارد کردن اطلاعات اولیه ساختمان خود قدم اول را بردارید.

” لینک به مقاله آموزشی چگونه مدیر ساختمان خود شوید “

در صورتی که مدیرساختمانی که در آن سکونت دارید نیستید میتوانید بعد از ثبت نام مدیر ساختمان خودتان را به استفاده از پلتفرم دعوت کنید. بعد از ثبت ساختمان و دعوت مدیر ساختمان با شما تماس گرفته میشود تا در صورت تمایل به عنوان مدیرساختمان های دیگری که طرف قرارداد ملکبا میباشند فعالیت داشته باشید.

لینک به فرصت های شغلی در ملکبا

بله. با تغییر تنظیمات نوع ساختمان به محله توسط مدیرساختمان، پلتفرم امکان مدیریت کوچه و محله را برای شما فعال میکند. در این حالت مدیریت واحدها به منازل تبدیل میشود. شما میتوانید از امکانات پلتفرم در جهت مدیریت هزینه ها، درآمد، جریمه، شارژ و … را برای کوچه و محله استفاده کنید، قوانینی برای محله تعریف کنید، به ساکنین محله گزارش بدید، نظرسنجی داشته باشید، و مطابق با قرارداد بین اهالی محله و مدیرمحله کسب درآمد کنید.

 “لینک به چه فعالیت هایی میتوان به عنوان مدیرمحله انجام داد “

در صورتی که امکانات ارائه شده توسط ملکبا نیازهای مجتمع تجاری مورد نظر را برآورده کند میتوانید از پلتفرم ملکبا همانند دیگر مدیران ساختمان استفاده کنید.

در صورتی که نیازهای شما متفاوت است ما را در جهت توسعه امکانات پلتفرم مطلع کنید. ما همواره قصد داریم پلتفرم ملکبا را با توجه به نیاز کاربران آن توسعه دهیم و از مشارکت شما نهایت استفاده را میکنیم.

نحوه مشارکت در توسعه ملکبا و کسب درآمد

ملکبا یک پلتفرم آنلاین است و میتواند در هر زمان و مکانی در دسترس کاربران آن باشد. فعالیت ملکبا در ابتدا از شهرستانهای غرب استان تهران شروع شده و در حال حاضر با توجه به گستردگی تبلیغات در سطح اینترنت امکان ارائه خدمات به سایر شهرستان های استان تهران را دارد.

امکان استفاده از اپلیکیشن مدیریت ساختمان در هر نقطه ای از کره زمین و حتی کرات دیگر که قابل سکونت باشند و کاربران آن دسترسی به اینترنت داشته باشند قابل استفاده است. امکان ارائه خدماتی نظیر خدمات تاسیساتی و برقی و … منوط به شکل گیری فرهنگ استفاده از پلتفرم ملکبا در دیگر ساکنین آن منطقه است. ما برای توسعه و برطرف کردن نیاز کاربرانمان در سایر نقاط تلاش خواهیم کرد.

یک نماینده املاک و مستغلات شوید

ما فقط با بهترین شرکت ها در سراسر جهان همکاری می کنیم.